בניית אתרים

בניית אתרים בחינם או בתשלום?

היום יש כל כך הרבה אופציות לבנות אתרים, עד כדי כך שאנשים מתבלבלים וחושבים שלבנות אתר בחינם יספיק לצרכי העסק שלהם. הם אינם מבינים כי זה רק יכול לעשות להם נזק תדמיתי שיהיה קשה לתקן לאחר מכן. לרושם ראשוני אין תחליף ולכם יש רק כמה שניות לגרום לרושם ראשוני חיוני אצל הלקוחות שלכם. מכאן שבניית אתרים בחינם הם לא באמת אופציה.

אז מדוע אנשים עדיין בונים אתרים בחינם ולמה זה טוב?

בניית אתרים בחינם יכולים לתת לכם הכשרה ללא תשלום בצעדיכם הראשונים בבניית אתר משלכם. אם אתם נחושים לבנות אתר משלכם ולא לשכור חברת בניית אתרים לבנות את האתר עבורכם, כדאי להתנסות קודם על הקמת אתר חינמי, להבין את הקונספט והעבודה ממשרד אחורי כלשהו של פלטפורמה לבניית אתרים ורק אז להתקדם לבניית אתר מקצועי יותר לעסק שלכם. כמובן שאתר לעסק שלכם צריך לשבת על דומיין ייעודי של העסק ולא סאב דומיין חינמי וכמובן שהאתר צריך להיבנות בצורה מקצועית, ללא פרסומות חיצוניות מובנות. אתרים חינמיים טובים כאתרי תמיכה לצרכי קידום אתרים ראשיים, טובים ללימוד התחום של בניית האתרים וטובים לילדים שלכם אם הם רוצים שיהיה להם אתר או בלוג משלהם בנושא מסוים מבלי שתרצו להוציא על כך כסף.

בניית אתרים בתשלום = שליטה בכל אספקט באתר:

אחד החסרונות הבולטים בבניית אתרים בחינם הוא המוגבלויות השונות שיש לכם. לעתים זה יהיה מספר עמודים מוגבל באתר, לעתים יציבו לכם פרסומות מובנות שמיועדות ליצור עליכם רווחים, לעתים הדומיין שלכם יהיה חייב לכלול את שם הפלטפורמה ועוד. בניית אתרים בתשלום מאפשרים לנו לשלוט בכל אספקט באתר ובכך לשפר את ביצועי האתר, ליצור אתר המתאים לעסק שלנו ולחזון שלנו ובכך גם להתאים אותו לצרכים של הלקוחות שלנו, ללא התחשבות במוגבלויות כאלה ואחרות.

חברת web3dots הנה חברת בניית אתרים מובילה המספקת שירותי בניית תשתיות אינטרנט: אתרים, דפי נחיתה, דפי פייסבוק ועוד. החברה מספקת גם שירותי שיווק ופרסום בצורה מקצועית ומעסיקה עובדים ייעודיים לכל תפקיד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

אהבתם?

שיתוף ב facebook
שיתוף בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שיתוף בטוויטר
שיתוף ב email
שיתוף באימייל
שיתוף ב whatsapp
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

דילוג לתוכן